MEG UV Ink از سال 2001

طبیعی طبیعی جهان طبیعی

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه

Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.

چت IM آنلاین در حال حاضر

Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.

1 2 3 4 5 6 7
Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.
MEG Shenzhen office نمایشگاه

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
صفحه اصلی بازار : اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
مارک های : MEG
تعداد کارمندان : 90~100
فروش سالانه : 500000-800000
سال تاسیس : 2001
صادرات کامپیوتر : 30% - 40%

شرکت شنژن Meilianxing Technology Co.Ltd، سازنده گلخانه ای جوهر چاپ در چین، شرکت های با تکنولوژی بالا با بزرگترین مرکز تحقیق و توسعه، مرکز تولید، مرکز فروش و خدمات پس از فروش است. از سال 2001، جوهرهای درمان MEG UV Continuous UV همیشه از مفهوم حفاظت از محیط زیست حمایت می کنند، از طریق انگیزه های سهام برای جذب دسته ای از استعدادها در زمینه تولید، فنی و مدیریت، ارائه راه حل چاپ کامل با تجربه گسترده.

بیش از ده دهه، MEG تمرکز بر کنترل کیفیت، سیستم های پیشرفته تولید جوهر افشان جوهر و تجهیزات آزمایشگاهی را برای بهبود سیستم مدیریت کیفیت و کمیت سیستم بهبود می بخشد، در حال حاضر در حال حاضر بیش از 1000 نوع از چاپ افست، چاپ روی صفحه نمایش چاپ، چاپ فلکسو چاپ یا چاپ قلیایی.

پس از رشد و توسعه درازمدت، MEG نخستین شرکت جوهر افشان در داخل کشور است که در بازار سهام (کد سهام 871919) فهرست شده است و در چاپ سه بعدی استفاده می شود، رزین جمره به طور گسترده ای در دندان پزشکی، پزشکی، جواهرات و هوا فضا استفاده می شود و غیره.

سه پایگاه تولیدی

سه پایگاه تولید استاندارد استاندارد (شنزن، جیانگشی، Huizhou)، ما را قادر به ارائه محصولات با کیفیت بالا و متنوع در زمان، تولید سالانه بیش از 3500 تن است.

اختراع اختراع

این راز اصلی این است که چرا ما جوهر افشان با کیفیت بالا به عنوان همیشه، ما دستور ویژه و روش فرایند تولید ثبت اختراع شده است.

کنترل کیفیت

از طریق گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بین المللی ISO9001: 2015، ما هر محصول را قبل از بسته بندی برای تضمین کیفیت آزمایش می کنیم.

اطلاعات تماس
Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.

تماس با شخص: Miss. Miya He

تلفن: +86-15017594973

فکس: 86-755-27323393

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)